Mēs esam Āzijas pārtikas mazumtirgotājs un vairumtirgotājs Latvijā. Mēs piedāvājam labāko ēdienu no visas Āzijas. Uzņēmums piedāvā plašu Āzijas pārtikas produktu klāstu, eksotiskas garšvielas, mums ir viss nepieciešamais, lai jūsu Āzijas ēdieni garšotu satriecoši! ) Mēs esam kaislīga cilvēku komanda, kas katru dienu smagi strādā, lai nodrošinātu izcilu servisu ar konkurētspējīgām cenām un vislabāko vērtību mūsu klientiem. Mēs vienmēr meklējam jaunus veidus, kā darīt lietas labāk un efektīvāk. ) Izbaudiet savu laiku mūsu vietnē, un mēs laipni aicinām jūs iepazīties ar Āzijas pasaules produktiem. Āzija ir tavā rokā no mazas alejas
Piegāde
Mēs esam apņēmušies piegādāt jūsu produktus pēc iespējas ātrāk. Piedāvājam bezmaksas standarta piegādi pasūtījumiem no 80,00 EUR vai vairāk Rīgas pilsētas robežās un eksprespiegādei tikai pievienoti 2,00 EUR visiem pasūtījumiem.
Ko mēs daram
Mums ilgtspējība ir ārkārtīgi svarīga trīs pīlāros — ekonomikas, sociālajā un vides jomā. Mēs stingri ievērojam visas prasības, lai šī ilgtspējība pastāvētu līdzās uzņēmējdarbības attīstībai, lai gūtu peļņu, pildītu sociālo atbildību un aizsargātu vidi.

Mūsu veikals