Par mums:

Asian Alley pārtikas veikals piedāvā Āzijas tirgu būtību vietējām kopienām visā Latvijā un Baltijas valstīs. Mūsu zīmols ir dibināts Rīgā, Latvijā, un tas ir slavens ar to, ka piedāvā daudzveidīgu augstas kvalitātes Āzijas pārtikas preču, svaigu produktu un speciālo produktu izvēli, kas apmierina pieaugošo pieprasījumu pēc autentiskām Āzijas sastāvdaļām.

Franšīzes iespēja:

Izpētiet iespēju iegūt plaukstošu pārtikas preču veikalu ar Asian Alley. Kā franšīzes ņēmējs jūs gūsit labumu no mūsu pārbaudītā biznesa modeļa, stratēģiskās atrašanās vietas ieskatiem un produktu klāsta, kas rezonē ar klientiem, kuri meklē autentiskas Āzijas garšas un sastāvdaļas.

Kāpēc izvēlēties Asian Alley pārtikas veikalu:

Pārbaudīta koncepcija: Gūstiet labumu no rūpīgi pārbaudīta un veiksmīga biznesa modeļa, kas izveidots Rīgā, Latvijā. Visaptverošs atbalsts: saņemiet plašu atbalstu vietņu atlasē, veikala iestatīšanā un uzlabotas krājumu pārvaldības sistēmas, tostarp modernas biznesa vadības sistēmas, kas atvieglo attālo pārvaldību un grupu mārketinga stratēģijas.
Kvalitatīvi produkti: piedāvājiet plašu svaigu produktu klāstu, pārtikas preces un īpašus Āzijas produktus, kas pazīstami ar savu kvalitāti un autentiskumu. Sabiedrības iesaistīšanās: pievienojieties zīmolam, kas novērtē kopienas saikni un godina kultūras daudzveidību.